ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЬГИ БОЙКО З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ВІДДІЛУ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 03.07.2024 12:29

У вівторок, 02.07.2024, заступником начальника відділу головної інспекції ГУНП в Івано-Франківській області підполковником поліції Олегом Степаненком та старшим інспектором цього ж відділу підполковником поліції Євгенієм Онишкевичем проведено робочу зустріч із заступником голови Єзупільської селищної ради Ольгою Бойко, в ході якої було обговорено актуальні питання щодо покращення взаємодії громади із поліцією, насамперед сприяння виконанню покладених на поліцейського офіцера громади завдань.

В подальшому, посадовими особами відвідано приміщення поліцейської станції Єзупільської територіальної громади та намічено ряд заходів, спрямованих на покращення її функціонування.

Така зустріч мала позитивний характер та сприяла налагодженню більш тісної співпраці між органами місцевого самоврядування та поліції у питаннях забезпечення правопорядку в громаді.