Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Філія «Івано-Франківське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» інформує

Дата: 04.07.2024 09:36
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

Філія «Івано-Франківське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2024/2025 років інформуємо щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади:
Фото без описуГромадянам, для придбання дров’яної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок. Також можна звернутися безпосередньо у філію чи лісництво (за адресою) із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО). Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет- банкінг (Приват 24 тощо).

Бюджетним установам, для задоволення потреб на опалення реалізація дров’яної деревини здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі договорів створених через тендерні процедури закупівлі деревини (лист Державного агентства лісових ресурсів України від 05.10.2021 р. No 10-05/8151-21). Юридичним особам, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2021 No 1433 деревина (лісоматеріали) віднесена до переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» внесені зміни до Закону України «Про товарні біржі» від 01.07.2021, згідно яких деревина віднесена до продукції, яка є біржовим товаром, що реалізовується через біржі. Враховуючи вищевикладене, пропонуємо здійснювати закупівлі деревини дров’яної шляхом участі в біржових торгах, які проводяться філіями ДП «Ліси України» на постійно діючій основі та інформація щодо яких розміщена на офіційних сайтах ТОВ «Українська універсальна біржа» та ТОВ «Українська енергетична біржа», або здійснювати закупівлю
лісоматеріалів відповідно до Законів України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».


Відповідальна Контактна особа Головний інженер філії Василь ВОЛОЧІЙ   тел. 096 634 3966


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора