В ЄЗУПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ВІЧЕ, ПРИСВЯЧЕНЕ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 15.07.2024 14:41

Сьогодні в Україні свято - День Української Державності, що відзначається щороку в День хрещення Київської Русі - України, а цьогоріч, у зв'язку з календарною реформою, вперше 15 липня.

Сьогодні в Єзупільській громаді відбулося віче, присвячене Дню Української Державності, під час якого відзначено, що наша Державність – це тисячолітня історія багатомільйонного народу. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Народу, який багато століть відчайдушно боровся і бореться за свою землю, свободу і незалежність.

Захід відбувся на території Єзупільського ліцею за участю наших захисників, представників влади та громадськості.

Пам’ять про загиблих воїнів, які боронили Українську Державність, вшанували хвилиною мовчання. Опісля помолилися і поклали квіти на могили полеглих захисників України🇺🇦🕯️