ЄЗУПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ЗАХИСНИКОМ ВОЛОДИМИРОМ БОДНАРЮКОМ

Дата: 17.07.2024 15:02

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

Сьогодні, 17 липня, в селі Побережжя Єзупільської селищної ради попрощалися із Володимиром Боднарюком, який загинув 12 липня під час виконання бойового завдання на Донеччині, отримавши важкі поранення у бою з підступним ворогом.

На колінах «живим коридором» вздовж дороги з квітами, державною символікою та сльозами на очах тіло воїна проводжали земляки… Віддати останню шану загиблому прийшли сотні людей – родичі, друзі, знайомі, бойові побратими та небайдужі жителі громади.

Співчуваємо родині Героя.

Щиро розділяємо біль втрати та схиляємо голову в глибокій скорботі🕯️🕯️🕯️.

Вічна пам'ять та Слава Герою!🇺🇦🇺🇦🇺🇦