Минулого тижня, 08 серпня, в Єзупільській громаді відбулася виїзна акція «День здоровʼя».

Дата: 14.08.2024 12:01

Протягом дня в акції взяли участь 220 жителів громади.

В спеціально обладнаному автобусі проводилися тестування на COVID-19 та вакцинація проти дифтерії і правцю (АДПМ).

На подвірʼї та у приміщенні

КНП «Єзупільська лікарня» працювали лікарі, та лаборанти, проводились електрокардіографія, УЗД органів черевної порожнини, антропометричні вимірювання, дослідження зору спеціалістами ТОВ «Мобільна оптика».

Спеціалісти благодійної організації «100% життя Івано-Франківськ» в спеціально обладнаній палатці проводили тестування на гепатити В,С та ВІЛ/СНІД.

В акції взяли участь спеціалісти Богородчанського відділу, спеціалісти

КНП «Лисецька лікарня», ТОВ «Мобільна оптика», фахівці БО «100% життя

Івано-Франківськ».

В ході акції проведено 310 досліджень.

Мешканці громади мали можливість безкоштовно отримати медичні послуги, а саме пройти тестування на гепатити В,С, ВІЛ/СНІД, тестування на респіраторні інфекції та COVID-19, виміряти рівень глюкози крові, артеріальний тиск, пульсоксиметрію, антропометричні вимірювання з визначенням індексу маси тіла з наступними рекомендаціями.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ході акції громадяни отримали кваліфіковані консультації сімейного лікаря, невропатолога, гінеколога, офтальмолога, хірурга, психіатра, кардіолога, стоматолога.

В загальному лікарські консультації

отримала 201 особа.

Щиро дякуємо ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за ініціативу проведення такого заходу та всім спеціалістам за надані кваліфіковані консультації.