Дата: від до Скинути

16 днів проти насильства. В рамках Всеукраїнської кампанії Служба у справах дітей Єзупільської селищної ради провела тематичні уроки, лекції з учнями шкіл.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

15:42 11.12.2021

"Завдання усіх органів влади, місцевого самоврядування заохочувати людей вакцинуватись, охопити якнайбільшу частину населення вашої громади" - Галина Сеник, начальник відділу Департаменту соцполітики Івано-Франківської ОДА

В п'ятницю 10 грудня відбулась нарада з керівниками усіх відділів селищної ради, старостів, правоохоронних органів, медиків, духовенства з представниками Департаменту соцполітики ОДА, представників соціальних служб Івано-Франківської РДА, керівників Держспоживслужби області, щодо стану вакцинації в Єзупільській громаді.

15:34 11.12.2021

В неділю 12 грудня Митрополит Володимир Війтишин освятить престіл та правитиме Архієрейську Літургію на Духовій Криниці.

В неділю 12 грудня на Духовій Криниці буде відправлятися Архієрейська Божественна Літургія за участі Архієпископа Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина. Перед Богослужінням відбудеться освячення нового престолу в Церкві Івана Хрестителя. Початок о 11:00

13:05 09.12.2021