Прикарпаття – в «червоній»  зоні епідемічної небезпеки

Прикарпаття – в «червоній» зоні епідемічної небезпеки

Враховуючи надзвичайно напружену епідемічну ситуацію щодо розповсюдження респіраторного захворювання COVID-19,  Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення запровадити в Івано-Франківській області з 00 годин 00 хвилин 26 лютого 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, що передбачені постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).

22:58 25.02.2021

18 лютого 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості     відбулася нарада в якій взяв участь селищний голова І.І.Лукашевич

18 лютого 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася нарада в якій взяв участь селищний голова І.І.Лукашевич

З метою інформування роботодавців - суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування щодо детінізації ринку праці в громадах, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість за ініціативи Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з головами об’єднаних територіальних громад, соціальними партнерами та роботодавцями на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність»

10:46 22.02.2021

В Єзупільській ОТГ відсвткували свято Святого Миколая

Цьогоріч Святий Миколай традиційно привітав найменших меншканців Єзупільської територіальної громади зі святом. Допомагали йому в цьому голова Єзупілської селищної ради, Ігор Лукашевич, депутати та представники апарату Сільської ради.

16:58 23.12.2020