До уваги суб’єктів господарювання – зміни у законодавстві щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку.

Дата: 22.02.2022 16:13

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про те, що у Міністерстві юстиції України 14 лютого 2022 року за № 199/37535 зареєстровано наказ Міністерства економіки України від 21 січня 2022 року № 142-22 “Про затвердження Змін до Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб?єктам”.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до положень наказу змінено форму заяви, яку зобов?язані подавати оператори ринку для здійснення державної реєстрації потужності.

?  Бланк Заяви про державну реєстрацію потужності додається.

Бланк Заяви про державну реєстрацію потужності