До уваги роботодавців!

З 1 липня Держпраця у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

14:56 30.06.2021

Голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич та секретар ради Світлана Кудляк привітали з професійним святом Днем Медика колектив санаторію

Вітаємо з Днем медика колектив КП «Івано-Франківський обласний дитячий психоневрологічний санаторій» та його керівника Олег Карпець

15:36 20.06.2021

Сьогодні День Святої Трійці. Зелені Свята.

Дорогі мешканці Єзупільської громади! Щиро вітаємо вас зі світлим церковним святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще! Нехай в п'ятдесятий день після Великодня зійде на всіх світлий, чудодійний Дух великим і променистим щастям, який зігріває неймовірною любов'ю, даруючи та окрилюючи вас на нові звершення!

13:52 20.06.2021

ФССУ РОЗПОЧИНАЄ ОПЛАТУ Е-ЛІКАРНЯНИХ

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

14:36 18.06.2021

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

11:34 16.06.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

13:36 15.06.2021