ФССУ РОЗПОЧИНАЄ ОПЛАТУ Е-ЛІКАРНЯНИХ

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

14:36 18.06.2021

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

11:34 16.06.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

13:36 15.06.2021

Містобудівна рада затвердила детальний план території для розробки родовища вапняку біля с. Довге Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району.

21 травня 2021 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради управління містобудування  та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглядали детальний план території земельної ділянки площею 3,9 га для розробки родовища вапняку за межами населеного пункту с. Довге Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району.

21:20 31.05.2021

Hа Прикарпатті продовжують діяти  заборони червоного  рівня епідемічної небезпеки

Hа Прикарпатті продовжують діяти заборони червоного рівня епідемічної небезпеки

Станом на 12 березня епідемічна ситуація щодо розповсюдження респіраторного захворювання COVID-19 в Івано-Франківській області залишається надзвичайно напруженою. Протягом попередньої доби зареєстровано 695 нових випадків коронавірусної хвороби, 432 особи одужали. Також зафіксовано 20 летальних випадків.

13:01 15.03.2021

Прикарпаття – в «червоній»  зоні епідемічної небезпеки

Прикарпаття – в «червоній» зоні епідемічної небезпеки

Враховуючи надзвичайно напружену епідемічну ситуацію щодо розповсюдження респіраторного захворювання COVID-19,  Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення запровадити в Івано-Франківській області з 00 годин 00 хвилин 26 лютого 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, що передбачені постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).

22:58 25.02.2021

18 лютого 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості     відбулася нарада в якій взяв участь селищний голова І.І.Лукашевич

18 лютого 2021 року в Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася нарада в якій взяв участь селищний голова І.І.Лукашевич

З метою інформування роботодавців - суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування щодо детінізації ринку праці в громадах, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість за ініціативи Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з головами об’єднаних територіальних громад, соціальними партнерами та роботодавцями на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність»