Дата: від до Скинути

На Прикарпатті завершено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

14 вересня 2023 року в Івано-Франківській області завершено проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу, яка тривала 3 дні.

11:09 19.09.2023

Профілактика харчових отруєнь.

В Україні продовжується бабине літо з доволі високими температурами повітря. Така погода протримається щонайменше до кінця вересня. Тому ризики підхопити кишкову інфекцію чи харчове отруєння ще доволі високі.

11:02 19.09.2023

Всесвітній день моніторингу якості води.

18 вересня в усьому світі відзначається Всесвітній день моніторингу якості води. Починаючи з 2003 р. щорічно у всьому світі відзначають цей день. Ініціатива цього свята належить американському Фонду чистої води.Фонд розробив інформаційно-освітню програму, яка спрямована на підвищення обізнаності усього світу в тому, що є проблеми водних ресурсів, і щоб всі брали участь у захисті води від забруднень. Адже від якості води, її складу, залежить здоров`я всього людства.

17:12 18.09.2023

Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей

В рамках реалізації урядового проєкту єРобота з 10 квітня 2023 року діє нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу.

16:58 18.09.2023

Як готувати дитину до відвідування організованого закладу

У перший рік відвідування школи або садочка в дитини значно збільшується кількість контактів, тому вона і хворіє приблизно у 2 рази частіше, ніж звичайно. Тому дитину потрібно готувати до дитячого садка або школи заздалегідь, практично від народження.

17:09 13.09.2023

УВАГА!!! Проводиться пероральна вакцинація: на території області розпочалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

На території Прикарпаття відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік 12 вересня 2023 року розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

20:04 12.09.2023

Моніторинг закладів охорони здоров’я щодо додаткової вакцинації проти кору

Показники охоплення щепленнями проти кору, паротиту, краснухи в Івано-Франківській області та в окремих територіальних громадах залишаються низькими. Виконання запланованих щеплень залежить від багатьох чинників. Це - організація роботи медиками, активність батьків, поширення просвітницьких матеріалів серед населення, обговорення питань імунізації з владою тощо.

19:57 12.09.2023

Громадське суспільство,бізнес та влада - кращі практики співпраці

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

19:21 11.09.2023