На Коломийщині локалізують випадок сказу

На  території Коршівської сільської громади Коломийського району Івано-Франківської області встановлено сказ кота. Хворобу підтверджено на підставі результатів досліджень Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (звіт про результати дослідження патматеріалу від 28.10.2022 р. № 001767 п.м./23).

18:33 31.10.2023

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 31 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ

У вівторок, 31 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Єзупільської селищної ради. Під час засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, виділення матеріальної допомоги жителям громади та інші питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.

13:58 31.10.2023

Понад 8 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби  зайнятості від початку року

Понад 8 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – вересні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 10,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 7,6 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73,7%. Послугами служби зайнятості у січні - вересні 2023 року скористалися 18,1 тис. осіб, з них 13,6 тис. зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 8,4 тис. осіб, зокрема 5,4 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 228 осіб. Крім того, 984 особи були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,1 тис. безробітних проходили професійне навчання. 473 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації. Станом на 1 жовтня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб. Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців. Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN). Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

18:32 30.10.2023

Від початку запровадження на Прикарпатті урядового проєкту «Армія відновлення» вже 1100 безробітних осіб долучилися до виконання суспільно корисних робіт

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.

18:31 30.10.2023

Незмінну трійку лідерства знову посідає Івано-Франківщина серед регіонів з найбільшою кількістю позитивних рішень Державного центру зайнятості щодо надання мікрогрантів

За результатами сімнадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів Івано-Франківська область знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень, а за підсумками січня-вересня 2023 року наша область у п’ятірці лідерів за загальною кількістю отримувачів мікрогрантів.

18:30 30.10.2023

493 роботодавці з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат  за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

493 роботодавці з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/331-2022-%D0%BF#Text).

18:27 30.10.2023

З освітянами та підприємцями Рогатинщини обговорили вимоги до організації харчування школярів

25 жовтня 2023 року на базі школи естетичного виховання учнів Рогатинської міської ради відбулася нарада на тему: «Стан організації харчування учнів загальної середньої освіти Рогатинської міської територіальної громади».

18:21 27.10.2023

Засідання двадцять п’ятої (позачергової) сесії Єзупільської селищної ради

Сьогодні, 27 жовтня, під головуванням селищного голови Ігоря ЛУКАШЕВИЧА відбулося засідання двадцять п’ятої (позачергової) сесії Єзупільської селищної ради. Депутати розглянули важливі питання, що стосуються змін до бюджету селищної ради, зокрема затвердили Програму щодо надання одноразової грошової допомоги для виготовлення та встановлення надмогильного пам’ятника загиблому (померлому) Захиснику чи Захисниці України та Програму "Обдаровані діти Єзупільської громади на 2023-2027 роки".

16:56 27.10.2023

До уваги сільськогосподарських виробників, керівників підприємств та населення!

З метою виконання рішення Ради оборони Івано-Франківської області, інформуємо, що під час оголошення сигналу "Повітряна тривога" забороняється пересування сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів дорогами загального користування, польовими шляхами, їх робота на полях. Впродовж часу дії сигналу "Повітряна тривога" двигуни технічних засобів мають бути вимкнені!

15:23 27.10.2023