Дата: від до Скинути

До уваги платників податків - фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов'язання

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, маютьсплачувати мінімальне податкове зобов'язання.

19:21 16.08.2023

У Єзупільській громаді відбувся другий велопробіг до Дня Молоді та до Дня Державного Прапора України під назвою "Молодь хоче миру"

У неділю, 13 червня, в Єзупільській громаді відбувся другий велопробіг під назвою "Молодь хоче миру", присвячений Дню молоді та Дню Державного прапора України.

13:53 14.08.2023

НЕБЕЗПЕКА ХВОРОБИ ЛАЙМА

Літо, зазвичай, несе з собою багато приємностей: сонце, засмагу, овочі і фрукти та відпустки, які багато хто мріє провести на природі. Або іноді просто хочеться поблукати по лісі, нарвати квітів чи назбирати грибів. Проте не варто втрачати пильність, оскільки небезпека чатує там, де її не чекаєш. Кліщі, незважаючи на свої маленькі розміри, здатні створювати величезні проблеми. Одна з них – так звана хвороба Лайма або кліщовий бореліоз – це реальна загроза для здоров’я, а інколи і життя.

19:00 10.08.2023

На Кіровоградщині виявили африканську чуму свиней

Відповідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в одному з сільськогосподарських приватних підприємств Компаніївської селищної громади Кропивницького району Кіровоградської області підтверджено діагноз африканська чума свиней, 1 спалах – 2 голови свійських свиней, віком 2 роки (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 08.08.2023 № 2534).

15:38 10.08.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

15:36 10.08.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 04.08.2023 р. №2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009). Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено ч. 3 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

19:33 09.08.2023

БЕРЕЖІТЬ ЗІР ПРИ РОБОТІ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ

Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день офтальмології. У сучасних реаліях усе більше людей обирають онлайн-професії, оскільки це дає можливість працювати віддалено з будь-якого куточка світу. Популярною стала онлайн-освіта, завдяки якій людина може здобувати знання, не виходячи з дому. Але це має свої мінуси. І один із них – погіршення зору. Проте, це не відбувається миттєво, і при виконанні елементарних правил можна якомога довше зберегти очі здоровими. Отож, що потрібно врахувати при роботі за ноутбуком, комп'ютером, щоб очі не втомлювались, а їх напруження не мало руйнівного впливу на зір?

18:57 09.08.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося. За результатами аналізу вимірювань, природний радіаційний фон на Прикарпатті можна визнати радіаційно безпечним.

16:11 04.08.2023