Дата: від до Скинути

Зміни в антитютюновому законодавстві: перша перевірка магазину в Івано- Франківській області

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели першу перевірку щодо продажу та реклами ароматизованих сигарет і рідин до електронних пристроїв для куріння.

21:19 07.09.2023

НЕБЕЗПЕЧНА ЛЕГІОНЕЛА

Легіонели - це паличкоподібні бактерії, яких налічується велика кількість типів і які поширені в навколишньому середовищі.Однак найбільшу увагу фахівців викликає один вид бактерій, а саме Legionella pneumophila, яка у найгіршому випадку може призвести до серйозного захворювання, а саме до лихоманки Понтіака або хвороби легіонерів (легіонельозу). Обидві хвороби отримали назву від відповідних подій у США. Лихоманка Понтіака вперше спостерігалася в 1968 році в однойменному місті в США. Її перебіг схожий на грип з такими симптомами, як озноб, лихоманка, кашель та блювота. Хвороба не дуже небезпечна, і зазвичай, симптоми захворювання зникають за кілька днів лікування.

21:18 04.09.2023

УВАГА! На території області буде проведена осіння кампанія з пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік протягом другої декади вересня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

21:10 04.09.2023

Наш дім – Україна! Живи і працюй в Україні!

Під таким гаслом сьогодні, 11 серпня 2023 року, за ініціативи голови Івано-Франківської військової адміністрації Світлани Онищук відбувся ярмарок вакансій для прикарпатців та нових жителів нашої області - внутрішньо переміщених осіб, організатором якого є Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

20:56 04.09.2023

Понад 6 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби  зайнятості від початку року

Понад 6 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – липні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,7 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 5,6 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 72,4%.

20:48 04.09.2023