Громада попрощалася з Героєм!

Єзупільська громада попрощалися 08 березня 2023 року із воїном сержантом Жовкевичем Миколою, який загинув під Бахмутом в с. Ступочки Донецької області.

16:00 08.03.2023

Розпочала свою роботу 18 сесія селищної ради!

Перед засіданням 18-ої сесії селищної ради депутати разом з головою Ігором Лукашевичем та присутніми в залі вшанували всіх загиблих у повномаштабній війни росії проти України.Потім перйшли до розгляду питань які були запропоновані до порядку деннго, а саме:

17:00 09.02.2023

Проект «MRIYA» - синергія Кіберполіції України та волонтерів у  протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Проект «MRIYA» - синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники та громадяни України завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті. Як працює бот у бот «Народний месник»

10:20 07.02.2023

ІГОР КЛИМЕНКО: МВС РОЗПОЧАЛО ФОРМУВАННЯ ШТУРМОВИХ БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

10:08 04.02.2023

Національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»: чекаємо вмотивованих українців для боротьби з російськими окупантами!

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українське військо під час майбутнього наступу. Відтак в Україні та, зокрема, на Прикарпатті сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

13:16 03.02.2023