Офіційно. Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей.

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. No 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. No 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімеий загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімеий загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

17:00:34 20.06.2022