Дата: від до Скинути

Від сьогодні, 15 лютого, в Україні відповідно до Правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об'єктах встановлюється заборона на вилов щуки на період нересту. Обмеження діятимуть до 31 березня

З 15 лютого, відповідно до Правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об'єктах встановлюється заборона на вилов щуки на період нересту. Обмеження діятимуть до 31 березня.

10:39 15.02.2024

В Чернівецькій обл. зареєстровано грип птиці в дикій фауні з потенційною загрозою занесення в Івано-Франківську обл.

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території одного з населених пунктів Брусницької територіальної громади Вижницького району Чернівецької області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикій фауні.

15:08 01.02.2024

Випадки африканської чуми свиней фіксують в Київській та Харківській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Обухівського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней

15:06 31.01.2024

Підсумки виконання Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті

З метою запровадження системного підходу до розв’язання проблем у сфері захисту прав споживачів, зменшення адміністративного тиску на бізнес та соціальної напруги в суспільстві Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблена та протягом 2023 року реалізована «Регіональна програма захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті».

15:05 29.01.2024

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській ОДА

25 січня 2024 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласній державній адміністрації на якому було розглянуто ряд важливих питань.

15:03 29.01.2024