В СТРИГАНЦЯХ ОСВЯТИЛИ АНОТАЦІЙНІ ДОШКИ ЗАГИБЛИМ ЗЕМЛЯКАМ

В четвер, 25 січня, в селі Стриганці Єзупільської громади відбулося відкриття та освячення анотаційних дощок на фасаді приміщення старостинського округу полеглим захисникам України - БІГЛЕЮ Євгену та СОБКУ Василю.

10:18 26.01.2024

Майже 13 тисяч громадян знайшли роботу  за допомогою служби зайнятості у минулому році

Майже 13 тисяч громадян знайшли роботу за допомогою служби зайнятості у минулому році

У 2023 році з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 4,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 14,5 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 11,7 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 80,5%.

18:00 25.01.2024

З 1 січня 2024 року змінилися умови надання компенсації роботодавцям при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

До уваги роботодавців! Внесено зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

17:26 25.01.2024

В Тисменицькій міській  та Печеніжинській селищній громадах Івано-Франківщини встановлено випадки сказу

В Тисменицькій міській та Печеніжинській селищній громадах Івано-Франківщини встановлено випадки сказу

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, яка була в контакті з домашньою твариною (собакою) в одному з особистих селянських господарств Тисменицької міської громади Івано-Франківського району, а також безпритульного кота, який наніс покус мешканці Печеніжинської селищної громади Коломийського району Івано-Франківської області.

16:25 25.01.2024

Підсумки виконання Програми моніторингу організації харчування дітей в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку за 2023 рік

З метою забезпечення контролю за організацією харчування дітей у закладах освіти та закладах оздоровлення та відпочинку Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в 2023 році розроблена «Програма моніторингу організації харчування дітей у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дотримання протиепідемічних вимог».

18:39 22.01.2024