Випадки африканської чуми свиней фіксують в Київській та Харківській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Обухівського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней

15:06 31.01.2024

Підсумки виконання Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті

З метою запровадження системного підходу до розв’язання проблем у сфері захисту прав споживачів, зменшення адміністративного тиску на бізнес та соціальної напруги в суспільстві Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблена та протягом 2023 року реалізована «Регіональна програма захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті».

15:05 29.01.2024

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській ОДА

25 січня 2024 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласній державній адміністрації на якому було розглянуто ряд важливих питань.

15:03 29.01.2024

В СТРИГАНЦЯХ ОСВЯТИЛИ АНОТАЦІЙНІ ДОШКИ ЗАГИБЛИМ ЗЕМЛЯКАМ

В четвер, 25 січня, в селі Стриганці Єзупільської громади відбулося відкриття та освячення анотаційних дощок на фасаді приміщення старостинського округу полеглим захисникам України - БІГЛЕЮ Євгену та СОБКУ Василю.

10:18 26.01.2024

Майже 13 тисяч громадян знайшли роботу  за допомогою служби зайнятості у минулому році

Майже 13 тисяч громадян знайшли роботу за допомогою служби зайнятості у минулому році

У 2023 році з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 4,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 14,5 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 11,7 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 80,5%.

18:00 25.01.2024