Дата: від до Скинути

НА ПРИКАРПАТТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КАМПАНІЇ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М′ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

Відповідно до рішення Ради оборони області від 11.04.2023 р. та на виконання Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації від 20.04.2023 р. № 1 на території області проведена пероральна імунізація диких м′ясоїдних тварин проти сказу.

19:30 08.11.2023

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття провели круглий стіл з питань реклами для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму

02 листопада 2023 року спеціалсти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держподспоживслужби в Івано-Франківській області провели захід у форматі круглого столу на тему «Захист прав споживачів у контексті інформаційно-рекламної діяльності» для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

16:45 03.11.2023

Про випадок африканської чуми свиней в Київській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території Білоцерківської територіальної громади Білоцерківського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

16:44 01.11.2023

В ЄЗУПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

У вівторок, 31 жовтня, відповідно до Плану підготовки громадян України до національного супротиву, з навчальною групою Єзупільської територіальної громади проведено навчання з тактичної медицини. Учасники відпрацьовували алгоритми та процедуру надання допомоги пораненому у військово-польових умовах – оцінка стану пораненого та механізми застосування джгута-турнікета, який є одним із основних методів зупинки масивних кровотеч на кінцівках. Під час повномасштабної війни, для українців є надзвичайно важливим вміння надавати медичну допомогу в умовах бойових дій своєчасно та правильно.

11:21 01.11.2023

На Коломийщині локалізують випадок сказу

На  території Коршівської сільської громади Коломийського району Івано-Франківської області встановлено сказ кота. Хворобу підтверджено на підставі результатів досліджень Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (звіт про результати дослідження патматеріалу від 28.10.2022 р. № 001767 п.м./23).

18:33 31.10.2023

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 31 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ

У вівторок, 31 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Єзупільської селищної ради. Під час засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, виділення матеріальної допомоги жителям громади та інші питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.

13:58 31.10.2023

Понад 8 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби  зайнятості від початку року

Понад 8 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – вересні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 10,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 7,6 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73,7%. Послугами служби зайнятості у січні - вересні 2023 року скористалися 18,1 тис. осіб, з них 13,6 тис. зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 8,4 тис. осіб, зокрема 5,4 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 228 осіб. Крім того, 984 особи були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,1 тис. безробітних проходили професійне навчання. 473 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації. Станом на 1 жовтня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб. Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців. Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN). Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

18:32 30.10.2023

Від початку запровадження на Прикарпатті урядового проєкту «Армія відновлення» вже 1100 безробітних осіб долучилися до виконання суспільно корисних робіт

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.

18:31 30.10.2023