Дата: від до Скинути

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення  Єзупільської селищної ради «Про  затвердження Правил  благоустрою та утримання  території  населених пунктів Єзупільської територіальної громади».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Єзупільської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Єзупільської територіальної громади».

Єзупільська селищна рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Єзупільської селищної ради  «Про  затвердження Правил  благоустрою та утримання  території  населених пунктів Єзупільської територіальної громади» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

19:06 02.10.2023

Єзупільська територіальна громада взяла участь у засіданні установчих зборів ГО "Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області".

У суботу, 23 вересня, в селі Лани, Дубівецької територіальної громади, селищний голова Ігор Лукашевич, заступник селищного голови Ольга Бойко та керівник КП "Єзупіль" Олексій Кудла взяли участь в засіданні установчих зборів ГО "Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області".

20:13 24.09.2023

Засідання двадцять четвертої сесії Єзупільської селищної ради восьмого демократичного скликання

У П’ятницю, 22 вересня, відбулося засідання двадцять четвертої сесії Єзупільської селищної ради восьмого демократичного скликання. Селищний голова Ігор Лукашевич розпочав засідання з Гімну України та хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих Героїв.

20:05 22.09.2023

Засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року.

19 вересня 2023 року в приміщенні Народного дому селища Єзупіль відбулося  перше засідання Робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади до 2030 року. Селищний голова Ігор Лукашевич наголосив, що Стратегія розвитку громади є важливим документом, який визначає пріоритетні напрямки розвитку громади. Участь в засіданні робочої групи взяла регіональний консультант ІФ РВ АМУ Ольга Боніковська, яка представила присутнім презентацію про стратегічне планування в громаді, його необхідність, зміст та послідовність дій під час розробки Стратегії розвитку громади. Під час зустрічі наголошено на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін. Запрошуємо долучитися до процесу стратегування та зробити свій внесок у розбудову громади!

17:13 19.09.2023