Про нарахування плати за опалення місць загального користування

На адресу Головного управління надходять численні звернення громадян з питань нарахування плати за опалення місць загального користування споживачам з індивідуальним опаленням в багатоквартирних будинках, які  приєднані до централізованого опалення.

17:28 23.10.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення  Єзупільської селищної ради «Про  затвердження Правил  благоустрою та утримання  території  населених пунктів Єзупільської територіальної громади».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Єзупільської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Єзупільської територіальної громади».

Єзупільська селищна рада  повідомляє про оприлюднення проекту рішення Єзупільської селищної ради  «Про  затвердження Правил  благоустрою та утримання  території  населених пунктів Єзупільської територіальної громади» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

19:06 02.10.2023